Výstavy

2022

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
26.3. OKVR Kelč D. Mervartová (SK) čestná V1, Vítěz třídy
9.4. OKVR Královice B. Heering (DK) veteránů V1, Vítěz třídy, res.BIS
10.4. SVR Královice A. Nielsen (DK) veteránů V2
7.5. KVR Humpolec M. Novák (SK) veteránů V2
8.5. KVR Humpolec V. Kordos (HU) veteránů V1, BOV, BOS, BIS veterán
21.5. MVP Litoměřice F. Korda veteránů V1, BOV
16.7. NVP Mladá Boleslav J. Jindřichovská pracovní V1, CAC
23.7. KrV Martiněves M. Václavík veteránů V1, VTV, BIS veterán II.
28.7. CAC Split (HR) F. Jevne (NO) veteránů V1, BOV
29.7. CACIB Split (HR) (SR) veteránů V1, BOV
30.7. CAC Split (HR) (US) veteránů V1, BOV
31.7. CACIB Split (HR) T. Thomas (US) veteránů V1, BOV
  VETERÁN ŠAMPION HR      
23.9. KVP KCHLS Džbán   veteránů  
28.9. OVP Martiněves   veteránů  
15.10. OKVR Královice   veteránů  
16.10. KVR Královice   veteránů  

 

2021

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
12.6. KVP Rokycany L. Frnčová Veteránů nejeli jsme :)
4.7 OKVP Královice G. Groeneweg (NL) Veteránů V1, Vítěz třídy
5.7 KVP Královice G. Weron (PL) Veteránů V2
17.7 NVP Mladá Boleslav K. Vaníčková Veteránů V1, BOV, BOS
24.7. KrV Martiněves P. Řehánek Veteránů V1, BIS veterán
31.7. KVP Humpolec A. Zeppi (IT) Veteránů V1, BOV
1.8. SVP Humpolec R. Kašpar Veteránů V2
28.8. MVP Mladá Boleslav L. Jančík Veteránů V1, BOV
  VETERÁN ŠAMPION ČR      
26.9. KVR Praha-Džbán A. Komorowski (DE) Veteránů V1
28.9. KRV Martiněves H. Ahrens Veteránů V1, vetBIS III.
29.9. MVP Brno F. Korda Veteránů V2
1.10. WDS Brno C. Berchtold (AT) Veteránů V3

 

2020

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
25.7. KrV Martiněves H. Ahrens vítězů V1, VT, KrV
29.8. KVR Humpolec Z. Jílková čestná V1
30.8. KVR Humpolec M. Kašpar čestná V1, BOS
12.9. OKVR Královice J. Mijatovic (CRO) čestná V1, BIS ČESTNÁ
13.9. KVR Královice M. Horvath (CRO) čestná V1, res.BIS ČESTNÁ
28.9. KrV Martiněves Z. Jílková čestná V1, res.BIS ČESTNÁ
3.10. KVP Praha-Džbán F. Korda pracovní V1, CAC, Vítěz Prah, BOB
        Klubový šampion KCHLS

2019

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
11.5. KVR Humpolec I. Grill (AT) pracovní V3
12.5. SVR Humpolec A. Zeppi (IT) pracovní V2, r.CAC
20.7. KrV Martiněves H. Ahrens vítězů V1, VT
15.9. KrV Martiněves B. Ovesná čestná V1, VT

2018

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
Leden CIB, CIE      
12.5. KVR Humpolec T. Illuka (FIN) pracovní V1, CAC
13.5. KVR Humpolec A. Bogucka (PL) pracovní V1, CAC
30.6. NVP Klatovy A. Čečrdlová pracovní V1, CAC
28.9. KrV Martiněves M. Václavík vítězů V1, VT, KrV, BIG III.
29.9. OVP Džbán M. Václavík vítězů V1, VT
6.10. MVP České Budějovice F. Šimek šampionů V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, Crufts qual.2019

 

2017

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
7.1. CAC Brno P. Berchtold (A) vítězů V2, r.CAC
  ŠAMPION CZ      
5.2. CACIB Brno H. Fryckstrand (SWE) šampionů V3
9.3. Crufts Birmingham (UK) V. Goldberg (GB) open, working přišel jsem, viděl jsem :)
22.4. CACIB České Budějovice T. Havelka (SK) šampionů V1, CAC, r.CACIB
6.5. KVR Humpolec B. Johnson (GB) vítězů VD
7.5. SVR Humpolec S. Scarpellini (IT) vítězů V2, r.CAC
8.5. KrV Mladá Boleslav F. Korda vítězů V1, VT, KrV, Vítěz MB
27.5. KVR Konopiště R. Allen (GB) vítězů V
24.6. MVP Brno M. Lepasaar (EST) šampionů V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
1.7. NVP Klatovy Z. Jílková vítězů V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB, BIG IV.
23.7. KrV Martiněves M. Václavík vítězů V1, VT, Krajský vítěz
  ŠAMPION ČMKU      
  GRAND ŠAMPION CZ      
6.8. OKVR Konopiště L. Jančík vítězů V1, VT, CC
19.8. KVR Třeboň J. Srdan (SRB) čestná V1, BIS čestná
28.9. KrV Martiněves B. Ovesná pracovní V1, VT, KrV
18.11. KrV Mladá Boleslav L. Jančík vítězů V1, VT, OV, Vítěz VIII.sk FCI

2016

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
6.2. CACIB Brno F. Korda otevřená V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS, Crufts qual. 2017
7.2. CACIB Brno L. Voláriková (SK) otevřená V2, r.CAC
6.3. CACIB Beograd (SRB) Š. Oliver (HR) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
  ŠAMPION SRB      
12.3. CACIB Pécs (HU) Z. Balogh (HU) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
13.3. CACIB Pécs (HU) R. Schill (A) šampionů V1, CAC, r.CACIB
4.6. SVR Konopiště J. Miller (UK) vítězů V3
2.7. NVP Velká Ida (SK) V. Vítková (SK) šampionů V2
3.7. MVP Velká Ida (SK) J. Ryk (PL) šampionů V3
23.7. KrV Martiněves F. Šimek vítězů V1, VT, Krajský vítěz, BIG I.
31.7. OVR Konopiště L. Frnčová vítězů V1, VT, Oblastní vítěz
13.8. MVP Mladá Boleslav B. Ovesná šampionů V2, r.CAC
20.8. KVR Třeboň I. Grill (A) čestná V1
1.10. OVR Džbán D. Smržová pracovní V1, VT, Oblastní vítěz
8.10. CACIB České Budějovice F. Šimek šampionů V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, Crufts qual. 2017
29.10. CACIB Craiova (RO) V. Al Dhagistani (SRB) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
29.10. CAC Craiova C. Stefanescu (RO) vítězů V1, CAC, BOB
30.10. CACIB Craiova M. Wieremiejczyk Wierzchovska (PL) šampionů V1, CAC, CACIB, BOB
  ŠAMPION RO      
12.11. OVP Mladá Boleslav B. Ovesná vítězů V1, VT, Oblastní vítěz, BIG I.
3.12. CACIB Nitra (SK) L. Voláriková (SK) pracovní V1, CAC
  ŠAMPION SK      
4.12. CACIB Nitra (SK) A. Zeppi (IT) pracovní V1, CAC

 

2015

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
3.1. NVP Brno F. Korda mezitřída V2, r.CAC
8.3. MVP Zielona Góra (PL) R.Cekic (SRB) mezitřída V1, CWC
1.5. KVR RK SK Kamenný mlýn (SK) F.A.Thorsen (NO) mezitřída V1, CAC
9.5. KVR KCHLS Humpolec V. M.Soleckyj-Szpunar (PL) mezitřída V4
10.5. SVR KCHLS Humpolec M. Gyárfás (H) mezitřída V2, r.CAC
16.5. OVP Červený Hrádek F. Šimek mezitřída V1, VT, OV, BOB
30.5. KVR RKCZ Konopiště P. Stanley (GB) otevřená VD
20.6. CACIB Bled (SLO) Z. Oleinikova (UA) otevřená VD
21.6. CACIB Bled (SLO) D. Reicher (HR) otevřená V1, CAC
22.8. KVR Třeboň KCHLS H. Ahrens otevřená V2, r.CAC
3.10. NVLP Rybnik (PL) A. Kazmierski (PL) otevřená V2
4.10. NVP Rybnnik (PL) K. Opara (PL) otevřená V1, CWC
28.11. MVP Nitra (SK) L. Erdös (HU) otevřená V1, CAC, CACIB, BOS
29.11. MVP Nitra (SK) M. Aleksoski (MK) otevřená V2, r.CAC
6.12. NVP Walbrzych (PL) M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) otevřená V1, CWC
  ŠAMPION PL      

 

2014

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
4.1. NVP Brno L. Voláriková (SK) dorost VN1
23.2 DuoCACIB Brno F. Korda mladých V3
26.4. MVP České Budějovice F. Korda mladých V2
30.5. SVR RK CZ Konopiště J. Thirlwell (UK) mladých V3
1.6. KVR RK CZ Konopiště M. Armstrong (UK) mladých V3
7.6. KrV Rokycany V. Adlt mladých V1, VT
2.8. OVR RK CZ Konopiště L. Frnčová mladých V1, VT
9.8. KrV Kladno J. Němec mladých V1, VT
30.8. MVP Mladá Boleslav I. Beradze mladých V1, CAJC
5.9. KrV Džbán L. Frnčová mladých V1, VT
13.9. NVP Lučenec (SK) J. Janeková (SK) mladých V1, CAJC
14.9. MVP Lučenec (SK) L. Frnčová mladých V1, CAJC
21.9. KVR Oslavany L. Jones (UK) mladých VD
28.9. KrV Plzeň A. Polgár mladých VD
4.10. MVP Bratislava (SK) C. Z. Lokodi (RO) mladých V1, CAJC
  JUNIORŠAMPION SK      
11.10. KrV Litoměřice J. Němec mladých V1, VT

 

2013

DATUM VÝSTAVA ROZHODČÍ TŘÍDA HODNOCENÍ
21.9. KVR Oslavany M. Legrand Leloup (FR) štěňat VN1
2.11. DuoCACIB Praha J. Schepers (NL) štěňat VN1
3.11. DuoCACIB Praha S. Sando (N) štěňat VN1